Hesperia je 77. dívčí skautský oddíl. Dělíme se na mladší světlušky (6-10 let) a starší skautky (11-15 let). Spolu s vedoucími tvoříme partu holek, kterou baví trávit čas společně.

Každou středu se scházíme v naší klubovně na Bohdalci, kde hrajeme spoustu her, bavíme se a učíme se novým věcem. Často také jezdíme na výpravy, poznávat nová místa a sbírat společné zážitky. Na začátku prázdnin vždy vyrážíme na tábor. Ten trávíme spolu s klučičím oddílem Orongo na nádherné louce uprostřed lesů. Spíme tady v teepee, chodíme se koupat do rybníka a zpíváme si naše oblíbené písničky u ohně.

Snažíme se vzájemně podporovat v tom, aby z nás vyrostli slušní lidé, kteří se umí opřít do práce a postarat se o sebe.

Pokud bys chtěla patřit do naší party, moc rády tě tu uvítáme. Nikdy není moc pozdě na to, stát se skautem. Můžeš k nám přijít během celého roku a nezávisle na tvém věku. Třeba si mezi námi najdeš kamarádky na celý život, stejně jako jsme našly my. Rozhodně ale budeš mít spoustu zážitků a načerpáš mnoho zkušeností.

Už se na tebe těšíme! Za celý oddíl Hesperia, Kopr

středa od 17:00 do 18:30

Na schůzku potřebuješ

• Šátek