Akce oddílu Dráčat

Schůzky probíhají každé pondělí od 16:30 do 18:00 v klubovně, v případě výjimečné schůzky dáme včas vědět.

Víkendové akce 2024

13. 4. – Hra po Praze
Celodenní sobotní akce je určena, jak pro starší skauty, tak i pro týmy z řad rodičů s dětmi. Zveme vás proto na akci pořádanou oddílem Kotlíků.
Sraz od 9:00 ve Skautském institutu RYBÁRNA na Kampě U Sovových mlýnů 134/1 (Začátek hry v 9:20!!!). Konec: cca. v 14:30
S sebou do týmu: hrníček (pokud možno porcelánový), svačinu, tužku/papír, nabitý mobilní telefon s internetem.
Pokud máte o akci zájem, je nutné, se co nejdříve přihlásit pomocí formuláře na: http://www.skauti-vrsovice.cz/…24/. Pokud by někdo váhal, doporučujeme prohlédnout web. stránky, kde nalezete i sestřihy z minulých ročníků. Předpokládáme, že se akce budete účastnit po rodinách, ale přece jen, kdyby mělo vaše dítě zájem, a vy neměli čas, je možné se domluvit se Sůšou (na akci garant za Dráčata) a vytvořit „Dráčecí tým“.

14. 4. – Brigáda + Ukliďme Česko

V neděli 14. 4. nás čeká brigáda ku zvelebení klubovny společně s úklidem jejího okolí. Sejdeme se společně v 9:00 v klubovně. S sebou mějte pracovní oblečení, vybavení a jídlo a pití. Konec akce bude v 15:00 taktéž v klubovně. Rodiče Dráčat jsou zváni na dopolední (9:00 – 11:00) pomoc s úklidem v Bohdaleckém lese.

1. – 2. 6. – Výprava

22. – 23. 6. – Přípravák