Nábor

Přijímáme nové členy!

Skauting je hlavně o dobré partě a kamarádech, kteří spolu zažívají mnohá dobrodružství. Budeme rádi, pokud je s námi budete chtít zažít i vy!

Všechny naše dětské oddíly přijímají nové členy. Nejrychlejší cesta k dalším dotazům vede přes uvedené vedoucí v rubrice kontakty.

Oddíl Benjamínků je v současné době naplněn, ale přesto se můžete ozvat a my vám dáme vědět, až se místo uvolní. Tento oddíl jinak přijímá holky i kluky od 4 do 6 let věku (předškoláky). Benjamínci mají schůzku každé pondělí v naší klubovně od 16:30 do 18:00. Během roku je čeká několik kratších výletů, některé i s rodiči.

Oddíl Hesperia přijímá holky ve věku od 7 do 13 let. Děvčata mají schůzky vždy ve  středu od 16:30 do 18:00.

Oddíl Orongo přijímá kluky ve věku od 7 do 13 let. Hoši mají schůzky vždy ve od 17:00 do 19:00, vlčata (cca první stupeň ZŠ) do 18:30.

Stále přijímáme nové členy do oddílů Hesperia a Orongo – kluky i holky od 7 do 13 let. Jste vítáni!

Ceny

Snažíme se, aby byla naše činnost přístupná úplně každému. Myslíme si, že finance nemají být důvodem k neúčasti na akcích. Všichni vedoucí dělají svou práci dobrovolně, bez nároku na odměnu, přesto je nutné přispět na provoz klubovny, na dopravu a potraviny na výpravách, materiál na programy, anebo na fungování celé organizace, která nás významně podporuje v celém spektru činností.

Pokud se rozhodnete vstoupit do jednoho z našich oddílů, jedná se o tyto poplatky:

300 Kč vstupní poplatek

500 – 800 Kč podle docházky roční příspěvek

100 – 400 Kč za výpravu (liší se podle počtu dnů, vzdálenosti…)

800 – 1000 Kč podzimní prázdniny (tzv. podzimniny)

cca 3500 Kč za tábor (3 týdny)

Výběr poplatků se liší podle oddílů.