Nábor

Přijímáme nové členy!

Skauting je hlavně o dobré partě a kamarádech, kteří spolu zažívají mnohá dobrodružství. Budeme rádi, pokud je s námi budete chtít zažít i vy!

Všechny naše dětské oddíly přijímají nové členy. Nejrychlejší cesta k dalším dotazům vede přes uvedené vedoucí v rubrice kontakty.

Oddíl Benjamínků přijímá holky i kluky od 4 do 6 let věku (předškoláky). Benjamínci mají schůzku každé pondělí v naší klubovně od 16:30 do 18:00. Během roku je čeká několik kratších výletů, některé i s rodiči.

Oddíl Hesperia přijímá holky ve věku od 7 do 13 let. Děvčata mají schůzky vždy ve  středu od 16:30 do 18:00.

Oddíl Orongo přijímá kluky ve věku od 7 do 13 let. Hoši mají schůzky vždy ve od 17:00 do 19:00, vlčata (cca první stupeň ZŠ) do 18:30.

Stále přijímáme nové členy do všech dětských oddílů – kluky i holky od 4 do 13 let. Jste vítáni!